Hakkımızda

Özel Ümit Tıp Merkezine Hoşgeldiniz

Özel Ümit Tıp Merkezine Hoşgeldiniz

Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için en iyisi.

Özel Ümit Tıp Merkezi 2012 tarihinde Ankara’da kurulmuş bir sağlık merkezidir. 2019 Yılında SÜMERCE EĞİTİM ve SAĞLIK grubunun bünyesine katılmış ve dünya standartlarında sağlık hizmeti sunma hedefli bir sağlık merkezi olma yolunda yenilenmiştir.

Uzman doktorları, alanlarında özel bilgi ve donanımlara sahip sağlık personelleri ve katıldığı grup şirketin bünyesinde sahip olduğu eğitim ve sağlık alt yapısını yakın ilgi ile birleştirmiştir. Hasta odaklı hizmet anlayışı, kalite politikası, ileri tıp teknolojisi ile donatılan tanı ve tedavi üniteleri, modern cihaz ve mekanları ile sağlıkta güvenin adresi olma yolunda hızla ilerlemekteyiz.

Sağlık hizmetini hem kaliteli, hem de deontolojik ilkelerce verme misyonunu yıllarca başarıyla üstlenmiş bir kurum olan Ümit Tıp Merkezi bir çok özel kurum ve kuruluşla sağlık hizmeti anlaşması yapmış olup, SGK (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) mensuplarına da hizmet vermektedir.

Her şey sizler için; "Çünkü sağlığınız bizim için değerli"

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Çağdaş bilgi ve deneyimi, modern tıbbi altyapısı, tıbbın özellikli alanlarında tercih edilen bir sağlık kuruluşu olarak, her zaman ve her koşulda, doğru teşhis ve tedaviyi sunan, sağlık hizmeti sunumunda hasta ve çalışan memnuniyetini arttırarak örnek bir sağlık merkezi olmaktır.
Misyonumuz

Misyonumuz

Ümit Tıp Merkezi olarak tüm sağlık hizmetlerinde hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarını benimseyen, daima hasta merkezli düşünen, sürekli gelişen ve yenilenen tıp teknolojilerini takip edip uygulayan doktor ve sağlık personelleri ile dünya standartlarında tanı ve tedavi hizmeti sunmak için varız.
Değerlerimiz

Değerlerimiz

Hasta odaklı
Hasta haklarına saygılı olmak, Hasta memnuniyetini ön planda tutmak, Tıbbi etik kurallarına bağlılık
 
Çalışan Odaklı
Çalışan Güvenliği ve Memnuniyetini Ön Planda Tutmak, Takım Çalışması ve Ekip Ruhuna Önem Vermek
 
Kalite Odaklı
Sürekli Gelişmeyi Hedef Almak
 
Hedeflerimiz
Yönetim olarak hedefimiz, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek ve geliştirmek üzere gerekli faaliyetleri planlamak ve hayata geçirmektir. Hizmet sürecinde temel prensibimiz, hasta odaklı yapılanmayı esas alarak, hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek hizmet sürecine dahil etmek, böylece sağlık hizmetinin kalitesini sürekli arttırmaktır.
 
Hastalarımızın, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın beklenti ve taleplerini en üst düzeyde karşılamaya çalışarak, onlara güven duydukları bir ortam sağlamaktır. Çalışanlarımızı eğitimlerle sürekli destekleyerek, gelişimlerine katkıda bulunmak ve iyileştirme süreçlerinde etkin olarak yer almalarını sağlamaktır.
Her şey sizler için; "Çünkü sağlığınız bizim için değerli"
İletişim
Kazım Karabekir Mahallesi İstasyon Caddesi No:53
Etimesgut ANKARA / TÜRKİYE
Haritada Gör
© Etimesgut Ümit Tıp Merkezi 2023 tüm hakları saklıdır.